Randmeerconcerten 2020-21 - seizoen 47
Randmeerconcerten
klinken als muziek in uw oren
Contact
© Randmeerconcerten 2020-2021 seizoen 47
Contactpersonen bestuur voorzitter dhr. Leo van Wijk voorzitter@randmeerconcerten.nl secretaris mevr. Didy van Klaarbergen secretaris@randmeerconcerten.nl penningmeester dhr. Wout Wouters penningmeester@randmeerconcerten.nl sponsorwerving dhr. Wout Wouters penningmeester@randmeerconcerten.nl websitebeheer dhr. Adri Kuiper webmaster@randmeerconcerten.nl perscontacten mevr. Irene Keizer publiciteit@randmeerconcerten.nl concertprogrammeur (voor musici en impresariaten) dhr. Frank Hutten concertprogrammeur@randmeerconcerten.nl digitale media (concertbrieven e.d.) dhr. Adri Kuiper media@randmeerconcerten.nl N.B. aanvragen voor toezending concertbrieven alleen via het daarvoor bestemde formulier!
Plaatselijke contactpersonen Ermelo dhr. Maarten de Lussanet ermelo@randmeerconcerten.nl Harderwijk mevr. Janny Huttinga harderwijk@randmeerconcerten.nl Nunspeet mevr. Irene Keizer nunspeet@randmeerconcerten.nl Putten dhr. Leo van Wijk putten@randmeerconcerten.nl Zeewolde mevr. Didy van Klaarbergen zeewolde@randmeerconcerten.nl Programmaboekje secretariaat mevr. Didy van Klaarbergen secretaris@randmeerconcerten.nl N.B. aanvragen voor toezending programmaboekje alleen via het daarvoor bestemde formulier! Vrienden Randmeerconcerten organisatie activiteiten Vrienden Randmeerconcerten mevr. Rita Weijens mevr. Irene Keizer vrienden@randmeerconcerten.nl